Ar uzturu uz veselību          
                                              jeb  - Ar uzturu pret slimību

Klausoties veselības konferences, es dzirdu daudz lielisku funkcionālās/integratīvās/holistiskās medicīnas speciālistu, kuri dalās ar informāciju, kā varam paši sev palīdzēt atveseļoties, tai skaitā, izvēloties piemērotu uzturu.  Ar grāmatām, kuras ietver ieteikumus, kā mainīt ēdienkarti tās vai citas saslimšanas gadījumā, dalos tālāk šajā sadaļā. Vairāk ieteikumus meklē attiecīgajā curantur.lv sadaļā.


Virsnieru dziedzeru veselība (Adrenals)The Adrenal Reset Diet: Strategically Cycle Carbs and Proteins to Lose Weight, Balance Hormones, and Move from Stressed to Thriving, Alan Christianson, 2015

Plus bezmaksas pavārgrāmata šeit http://adrenalresetdiet.com/

Vairogdziedzera veselība (Thyroid)Copyright: Visas tiesības aizsargātas ©curantur.lv                                                                          Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru

Atbildības atruna. www.curantur.lv autore nav ārste. Viss, ko lasi šajā vietnē, atspoguļo www.curantur.lv autores zināšanas un personīgo pieredzi.  
Šī informācija nav uzskatāma par medicīnisku ieteikumu un nevar to aizvietot. Ja nolem izmēģināt kaut ko no šeit aprakstītā, tā ir tikai un vienīgi Tava atbildība.

 .