Grūtniecība
.

Šajā sadaļā runāsim par jautājumiem saistītiem ar grūtniecību, arī tikai par gatavošanos bērniņam

  • Zini, ka vēl gatavojoties ieņemt mazuli, cauri grūtniecības laikam, dzemdībās, kā arī pēcdzemdību periodā Tevi lieliski var atbalstīt Homeopātiskie preparāti un Baha ziedu esences
  • Ar laiku pastāstīšu te par biežāk lietotajām homeopātiskajām zālītēm grūtniecības laikā
  • Homeopātija var būt atbalsts arī tad, ja mazuli ieņemt neizdodas, jo, piemēram, ar homeopātiskām zālēm var lieliski pastimulēt olnīcu darbību vai normalizēt menstruālo ciklu. Šis gan būtu jāpārrunā ar savu homeopātu
  • Iedvesmai lai kalpo ļoti praktiskā Mirandas Castro grāmata, kā arī citas lieliskas grāmatas, kas Tevi gan iedvesmos skaistākajā sievišķības ziedēšanas laikā, gan ieteiks daudz praktisku padomu, kā dabiskām metodēm palīdzēt gan sev, gan briestošajam mīlestības auglim Tavā klēpī

 

  • Ģimenes plānošana dabīgām metodēm - vai zināji ka olšūna, ja neapaugļota, dzīvo tikai 2 stundas?  sk grāmatu šeit
  • Vai zināji, ka dzīvsudrabs, kas lēnām izdalās no Tavām sudraba zobu plombēm nonāk placentā un augļa organismā, kā arī pienā pēc dzemdībām? Un tas var radīt nopietnas saslimšanas Tavam mazulim pēc piedzimšanas Lasi, skaties te
  • Lasi te www.ewg.org ieteikumus veselīgai grūtniecībai


Ultraskaņas izmeklēšana - samazini līdz minimumam 21.12. 2014

Vai zināji, ka vēl nedzimušais mazulis dzemdē sajūt visu un dzird visu? Un ultraskaņas izmeklēšana rada mazulim lielu stresu. Ir māmiņas, kas ir redzējušas savu vēl puncī briestošo bērniņu taisām ciet ausis un visādi cenšoties izvairīties no frekvences, kādai tiek pakļauts viss viņa organisms. 

Ultraskaņas izmeklēšanas mērķis katrai iesaistītajai pusei ir savs - ārstam konstatēt, ka kaut kas NAV kārtībā, bet topošajai māmiņai gribas gūt pārliecību, ka ar mazuli viss IR labi. 

Ultraskaņas izmeklēšanu veic ar mērķi diagnosticēt augļa attīstības aizkavēšanos vai vairākaugļu grūtniecību. Taču ne vienā, ne otrā gadījumā pēc rezultāta uzzināšanas nekas netiek veikts, jo nekas arī nav jāveic. Būtībā sieviete un augošais bērniņš tiek bez vajadzības pakļauti medicīniskai invāzijai (ar bīstamības pakāpi 1 māmiņai un bīstamības pakāpi 2 auglim), par kuru ietekmi uz vēlāko bērna un sievietes veselību nav pietiekamu pētījumu.

Tieši pirmajos 3 mēnešos, kad auglim attīstās smadzenes un  visas orgānu sistēmas, ultraskaņa var nodarīt kaitējumu viņa vēl vārgajam organismam. Kā teikts šajā FDA rakstā, ultraskaņa var uzsildīt augļa audus, pat radot burbuļus.

Tieši tāpēc Holistiskās medicīnas piekritēji iesaka ultraskaņas izmeklēšanu novilcināt līdz beidzamajam trimestrim. Un arī tad ultraskaņas izmeklēšana patiesi vajadzīga tikai 2 gadījumos:

  • lai konstatētu augļa nāvi pēc spontāna aborta riska situācijas
  • lai noteiktu placentas vietu dzemdē situācijā, kad mazuļa galviņa neieslīd iegurnī, tuvojoties dzemdību datumam, ko varbūt traucē Placenta Previa jeb dzemdību ceļiem priekšā nostiprinājusies placenta.

Vai svarīgāk ir zināt mazuļa dzimumu, vai tomēr vispirms jādomā par viņa veselību?


Vairāk par ultraskaņas izmeklēšanas riskiem arī šajos rakstos:

Attēls no www.greenmedinfo.com

Ir pētījumi, kas apstiprina, ka ultraskaņas rezultātā var palielināties sirds kapilāru blīvums, tā var uzlabot kaulu spēju sadzīt, ietekmēt garastāvokli un reakciju uz sāpēm. Ultraskaņa varot salabot arī bojātus neironus, tā dodot iespēju aizkavēt vecuma deģeneratīvo slimību (Alcheimers uc) attīstību. Kamēr šie terapeitiskie ultraskaņas pielietojumi izskatās daudzsološi tieši no ārstniecības viedokļa, tās lietošana grūtniecības laikā var radīt augļa attīstības komplikācijas.

Tiek spekulēts, ka arī Autisma epidēmiskie apmēri varētu būt saistīti ar ultraskaņas pārmēru lietošanu grūtniecības laikā.

Domāju, raksta autores grāmatu vērts izlasīt 


Folskābe padara mūs slimas 27.03.2016

Lasi šo rakstu, un tālāk informāciju meklē pati (līdz es atradīšu laiku par to uzrakstīt). Folskābes sintētiskais vitamīns (B9 vitamīns), ko iesaka dakteri, organismam nodara vairāk sliktuma nekā labuma. Dabā nemaz nav šāda vitamīna tā folskābes formā. Īsumā 2 galvenās lietas:

  1. organismā nepieciešama nevis folskābe, bet tās sāls folāts (folate). Folskābi organisms nemaz nespēj izmantot. Tātad, dzerot folskābi, mēs nebūt nepalīdzam organismam tikt pie vairāk folāta, kas ir tik ļoti vajadzīgs daudzās metabolisma ķīmiskajās reakcijās 
  2. folskābe līdzīgās struktūras dēļ nobloķē šūnu receptorus, kur būtu paredzēts saistīties folāta molekulai. Šī iemesla dēļ šūnās iekšā netiek folāti, ko mēs varam uzņemt ar pārtiku (piemēram, lapu zaļumiem). Iznāk, ka folskābes lietošana sievietes organismu dubultīgi apzog, jo tik vajadzīgie folāti organismā nenonāk.

Sekas tam var būt dramatiskas - vairogdziedzera problēmas, anēmija, atkārtoti spontānie aborti utt. Jo īpaši no Folskābes jāizvairās tām grūtniecēm, kam konstatētas MTHFR gēnu mutācijas.

Lasi visu rakstu šeit un meklē Methylfolate, ja ārsts iesaka lietot Folskābi.

Šobrīd domāju, ka Dr Ben Lynch ir viens no pieredzējušākajiem  MTHFR ekspertiem pasaulē. Ja ieinteresējies, un gribi uzzināt vairāk, arī, kas MTHFR ir par zvēru, lasi šajās vietnēs:


https://www.youtube.com/watch?v=oZzR1NMg0hM

Citi autori par MTHFR, Grūtniecību, Folsābi un Folātiem


Uzturs, mazuli plānojot un gaidot 3. janv. 2017

















2017. gada janvāris Mainām ēdienkarti

Jaunais gads klāt, un ir īstais brīdis likt jaunu bildi iekšā. Arī šķīvī. Īpaši pēc svētkiem. Jaunais gads var būt labs sākums arī jauniem, veselīgākiem ēšanas paradumiem.
Lēnām brucinām ierasto uztura piramīdu (jeb griežam to apkārt), reanimējot taukus un atsakoties vai mazinot graudu produktus uzturā.
Šis raksts īpaši ieteicams tiem vecākiem, kam neizdodas ieņemt mazuli vai kas nespēj mazuli iznēsāt veselīgā grūtniecībā. Bet ieteikumi tajā noderēs katram, kas vēlas būt vesels.

Meklē 2017. gada janvāra "Ko ārsti tev nestāsta" numuru un uzzini, ko ēst, mazuli plānojot, ko likt šķīvī grūtniecei, un īstenībā - ikvienam no mums, lai kļūtu veselāki ar uzturu.  Tagad rakstu vari lasīt arī pdf formātā sadaļā Ko Ārsti Tev Nestāsta


Grūtniecība ir pilna laika darbs 7. janv. 2017

Attēlā raksta autore Silvija Ābele kopā ar Dr Natasha Campbell-McBride WAPF 2. konferencē Limerikā, 2016. gada 7. februārī

Turpinu atskatīties uz 2016. gada WAPF konferenci Limerikā, Īrijā

Visvairāk gaidīju Dr Natasha Campbell-McBride lekcijas, kas šoreiz konferencē veselas divas – gan par GAPS  (Gut and Psychology Syndrome), gan diētu un dzīvesveidu grūtniecības laikam un vēl agrāk - mazuļa plānošanas periodā. Tā kā par GAPS lielos vilcienos rakstīju žurnāla „Ko ārsti tev nestāsta” 2016. gada janvāra numurā, šoreiz nedaudz piezīmes no grūtniecības lekcijas. Jāatzīst, ka lekcija "Healthy pre-Conception and Pregnancy" bija ļoti intensīva, kladē pierakstītas daudzas lapas, neskatoties uz to, ka N. Campbell-McBride lekcijas klausos jau vairākus gadus. Nelaižu garām nevienu iespēju dzirdēt Dr Natasha Campbell-McBride vai nu klātienē vai lekciju ierakstos, un katrā reizē dzirdu un uzzinu kaut ko jaunu. Dažas galvenās domas par mazuļa plānošanas laiku un par grūtniecību pārstāstu arī te. Lasi tālāk


Topošo vecāku ēdienkarte 16. mar. 2017


Šajā rakstā apskatīsim, ko ēst vecākiem, vēl tikai gatavojoties mazulim, kā arī māmiņai gaidībās. Rakstā vienkopus apkopoti Dr. Natasha Campbell-McBrideSally Fallon Morell un Dr. Weston A. Price ieteikumi. Īstenībā tie ir vienlīdz svarīgi cilvēkam jebkurā dzīves posmā, bet jo īpaši - domājot par mazuli.

Senās kultūras zināja, kāds ēdiens ir vispiemērotākais pārim, gatavojoties mazulim, māmiņai gaidībās un zīdīšanas periodā, kāds uzturs nepieciešams mazulim, kāds bērniem un jauniešiem, kā ar pilnvērtīgu uzturu stiprināt vīrus, kas dodas karā vai medībās, kas būtu jāēd sievietei, ejot cauri hormonālajām izmaiņām, kas vispiemērotākais vecumā. Visas šīs iedzimtās zināšanas diemžēl esam pamanījušies pazaudēt vēstures, medicīnas attīstības, pārtikas rūpniecības, un moderno uztura ieteikumu līkločos.

Lasi rakstu te


Turpmāk vēl