Sievietēm        
Par visu, kas mums svarīgs

Šajā lapā par sievietes skaistumu, būtību, misiju. Par visiem periodiem sievietes dzīvē, sākot no pubertātes, mazuļa gaidīšanas, dzemdībām, mazuļa barošanas un kopšanas laiku, vēlāk - pārmaiņām mūsu organismā, dzīvojot cauri menopauzei, un vēl pēc tam - skaisti un viedi novecojot. Te dalīšos arī ar maniem nedaudzajiem skaistumkopšanas noslēpumiem.

Uzdrošinos cerēt, ka šī sadaļa būs interesanta arī tām sievietēm, kuras izvēlas nelaist pasaulē bērniņu, vai to nevar veselības vai kādu citu apstākļu dēļ

Ielieku te pagaidām grāmatiņu par Baha ziedu esencēm, kas var emocionāli Tevi atbalstīt jebkurā no Tavas dzīves periodiemCopyright: Visas tiesības aizsargātas ©curantur.lv                                                                          Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru

Atbildības atruna. www.curantur.lv autore nav ārste. Viss, ko lasi šajā vietnē, atspoguļo www.curantur.lv autores zināšanas un personīgo pieredzi.  
Šī informācija nav uzskatāma par medicīnisku ieteikumu un nevar to aizvietot. Ja nolem izmēģināt kaut ko no šeit aprakstītā, tā ir tikai un vienīgi Tava atbildība.

 .