Bērni      
Homeopātija - dabiska pieeja bērnu imunitātes stiprināšanai 

Šajā lapas sadaļā mēs runāsim par bērniem. Par to, kā atveseļot savus mazos, kad viņus piemeklējusi kāda slimība. Bet vairāk par to, kā gan katrā slimošanas reizē, gan kopumā nesabojāt tālāk savu bērnu veselību. Bet stiprināt viņu imunitāti dabiskiem līdzekļiem. Un Homeopātija ir viens no ceļiem, kas ir izrādījies pareizais manā ģimenē. Par to tad arī stāstīšu. Bet ne tikai par Homeopātiju, lai gan tieši to šeit cenšos mazliet pareklamēt.


Vistipiskākie homeopāta pacienti ir izmisušas māmiņas ar apmēram 2-3 gadus veciem bērniņiem, kas slimo katru rudeni un pavasari, īpaši uzsākot bērnudārza gaitas, un kas ir nogurušas katru mēnesi mazajam dot antibiotikas, un beidzot saprot, ka tas neko nevērš uz labu, tieši otrādi, bērniņš tieši tāpēc slimo biežāk, jo viņa dabiskā spēja uzveikt slimības ir nomākta ar zālēm. Nereti šiem mazajiem jau piešķirta biedējošā astmas diagnoze, un viņiem jau jālieto ģimenes ārsta izrakstītie astmas preparāti ilgstoša klepus dēļ.

Šī iemesla dēļ es tik ļoti gribētu pastāstīt šīm un citām māmiņām, un arī tētiem, ka ir alternatīva – homeopātija, kas ir dabiska pieeja cilvēkam kopumā, un kur netiek ārstēts tikai deguns, auss vai vēders, bet tiek ņemti vērā visi aspekti, kas raksturo cilvēku. Homeopātija īstenībā tikai dod stimulu organismam pašam sevi sakārtot. Un pamazām ar homeopātijas palīdzību šie bērniņi sāktu slimot retāk un vieglāk.


  • Homeopātija ar dabisku preparātu palīdzību var atbalstīt ikdienu ģimenēs ar mazuli, sākot no vēdera kolikām, izsitumiem, zobiņu šķelšanos, arī palīdzēt visiem tikt pāri tādām akūtajām saslimšanām kā gripa un saaukstēšanās, ausu sāpes, vēdera vīrusi, utt.
  • Homeopātija var palīdzēt arī ilgstošu slimību (piemēram, alerģija, astma, galvassāpes, u.c.) gadījumā gan bērniem, gan pieaugušajiem
  • Homeopātija var būt labs atbalsts arī emocionālo problēmu risināšanai dažādās situācijās - ja ģimene maina dzīvesvietu un bērnam jāuzsāk skolas vai bērnudārza gaitas jaunā vietā, kad ģimenē piedzimst otrs mazulis, utml.
  • Tomēr, lai ārstētu hroniskas saslimšanas vai šķetinātu emocionālas lietas, noteikti jāsadarbojas ar homeopātu, šajās situācijās ar pašārstēšanos nedrīkst aizrauties.